مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی

سوالی که بسیاری از ما از ما می پرسند این است که کجا می توانم یک تجارت اینترنتی راه اندازی کنم؟ همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم ، این اثر نیز مانند هر اثر دیگری اصول و مراحل خاص خود را دارد. با دانستن این مراحل می توان تصمیمات بهتری گرفت. در این بخش با 6 مرحله برای شروع یک کسب و کار اینترنتی آشنا خواهیم شد. حالا یک قلم و کاغذ بیاورید و تمام مراحل را بنویسید تا جلوی چشمان شما باشد.

مرحله №1 - پیدا کردن هدف خود قبل از شروع کار ، خود را بشناسید
فرض کنید شما یک فرد ریسک پذیر و فردی خلاق هستید و می خواهید هر روز به عنوان یک حسابدار در یک شرکت کار کنید. یا مثلاً به هنر علاقه مند باشید و اکنون در یک شرکت فنی کار کنید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ احتمالاً بعد از مدتی خسته و بی انگیزه خواهید شد.

بیایید در اولین قدم با خود صادق باشیم و ببینیم آنچه که می خواهیم شروع کنیم همان چیزی است که همیشه می خواستیم. منظورم این است که ما فقط به دنبال کسب درآمد نیستیم. بیایید سعی کنیم کاری متناسب با روحیه و علایق شخصی ما شروع کنیم. انگیزه ما حرکت به جلو است. اگر به کاری که انجام می دهیم علاقه ای نداریم ، ممکن است بعد از مدتی با وجود درآمد خوب ، قلب و ذهن کار نداشته باشیم.

بنابراین بهتر است قبل از شروع کار علایق و سلیقه شخصی خود را ارزیابی کنید و پس از شناختن از یکدیگر تصمیم بگیرید که در کدام زمینه کار بهتر است. ایجاد یک صفحه هنری یا گاه آنلاین با یک محصول یا وبلاگ کاملا متفاوت؟ قبل از شروع خود را بشناسید

اگر هنوز در مورد مشاغل خود تصمیم نگرفته اید ، پیشنهاد می کنم سوالات زیر را از خود بپرسید تا نتایج بهتری کسب کنید:

چه مهارتهایی دارم؟
چه چیزی باعث شور و اشتیاق من می شود؟
من در چه رشته ای تخصص دارم؟
چقدر حاضر هستم خرج کنم؟ (با توجه به اینکه شرکت های زیادی شکست می خورند)
چه مقدار سرمایه لازم دارم؟
سبک زندگی من چیست؟
اولویت ها و ارزش های من در زندگی چیست؟
آیا من اصلاً آماده شروع کار جدید هستم؟
نکته: هنگام پاسخگویی به س honestالات با خود صادق باشید!

ریچارد برانسون: "من هرگز برای ثروتمند شدن شغلی شروع نمی کنم. "زیرا می دانم که اگر آنچه را دوست دارم انجام دهم ، ثروت حاصل خواهد شد."

مرحله №2 - تجارت اینترنتی خود را شروع کنید
اگر مشاغل شخصی خود را دارید و می خواهید آن را بصورت آنلاین گسترش دهید ، نه ؛ می توانید مرحله بعدی (مرحله سوم) را وارد کنید. اما اگر هنوز ایده ای برای راه اندازی مشاغل آنلاین ندارید ، به این بخش بسیار توجه کنید.

ایدهها از کجا نشات میگیرند؟

ما با ایده ها و الهامات مختلفی احاطه شده ایم که می توانند زندگی ما را متحول کنند. اما متأسفانه بیشتر ما آنها را نمی بینیم. بهترین ایده ها از نیازهای ساده ما ناشی می شود. شما می پرسید چگونه؟ بگذارید با یک داستان کوتاه توضیح دهم.

همه ما گاه اینترنتی دیجی کالا را می شناسیم و ممکن است بارها از آن کرده ایم. اما ایده چنین گاهی از کجا آمده است؟

داستان شکل گیری دیجی کالا در سال 1383 با دو برادر به نام های سعید و حمید محمدی آغاز شد. این دو برادر علاقه زیادی به عکاسی داشتند. بنابراین آنها تصمیم گرفتند یک دوربین دیجیتال اری کنند. آنها در این زمینه به اطلاعات نیاز داشتند. بنابراین آنها به دنبال منابع و سایت های فارسی بودند. اما پس از اینکه از یافتن محتوای فارسی خوب در این زمینه کاملا ناامید شدند ، به سایت های معتبر خارجی رفتند. به این ترتیب آنها توانستند دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنند. اکنون تنها کاری که آنها باید انجام می دادند این بود که به خیابان جمهوری رفته و شخصاً این دوربین را اری کنند.

آنها دوربین را اری کردند. اما بعد از مدتی ، آنها متوجه موضوع ناخوشایندی شدند . دوربینی که اری کردند با مشکل روبرو شد و تصاویر ضبط شده با نمونه عکس هایی که در اینترنت دیده بودند تفاوت داشت. سرانجام ، پس از یادگیری ، متوجه شدند که مشکل از لنز دوربین است. لنز دوربین دست دوم بود و تعمیر شد!

اینجا بود که ایده ساخت یک گاه اینترنتی معتمد با اطلاعات دقیق و کاربردی به ذهنشان خطور کرد.

بنابراین نتیجه می گیریم: برخلاف تصور عمومی ، ایده های تجاری از ذهن نوابغ بیرون نمی آید بلکه از توجه آنها به مشکلات زندگی ناشی می شود. به عبارت دیگر ، ما باید به دنبال مشکلاتی بگردیم تا بتوانیم زندگی مردم را بهبود بخشیم و آنها را وادار به پرداخت هزینه های ما کنیم.

پیشنهاد می کنیم "25 ایده ناب برای کسب درآمد با سرمایه کم" و "راه های طلایی کسب درآمد آنلاین" را مطالعه کنید. شاید در این مقاله به فکر راه اندازی یک تجارت افتاده باشید. توجه به محیط اطراف خود را فراموش نکنید! ممکن است ایده هایی به ذهن شما رسیده باشد و ببینید چگونه آنها را دور ریخته اید ، واقعاً سرگرم کننده است.

https://bit.ly/3pcTk1I  
روزنوشت های یک روانشناس ایده ,دوربین ,اینترنتی ,مراحل ,کنیم ,زندگی ,اری کنند ,کنند آنها ,اری کردند ,بنابراین آنها ,داشتند بنابراین منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سرزمین خنده اینجا همه چی هست فلزیاب پیمکس 3 | Pimax 3 سورس ربات های تلگرام مهدی یوسفی تلگرامی ها صبا موزیک